• הרשם
שפעת וצינון
שפעת זוהי מחלה זיהומית שנגרמת ע"י נגיף. תסמיני השפעת בדרך כלל מתבטאים בחום וכאב ראש,חולשה, כאב גרון, כאב שרירים ושיעול ובמקרים קשים יותר אפילו בהקאה. צינון הינו נגיף מסוג אחר ואינו לא קשור לשפעת.

22/10/2010 14:43:05
כתב מתחיל

זהו מודל קל ומהיר להכנה - מחזיק מטליות נייר (טישואים) מאוריגמי. ניתן לשים את מחזיק הטישואים באוטו או בתיק והוא ישמור עליהם נקיים.
אמנות >> אוריגמי (קיפולי נייר) >> אוריגמי עצמים

06/04/2010 03:34:59
כתב מתחיל

כואב לכם הגרון ואתם לא מצליחים להירדם בלילה ? זהו המדריך בשבילכם.... כאב הגרון נוצר כתוצאה מזיהום חיידקי באזור הגרון.רוב החיידקים לא מסוגלים לשרוד בסביבה חומצית גבוהה כגון לימון וחלקם לא ישרדו בסביבה בעלת ריכוזים גבוהים כגון מלח סוכר ודבש לכן על מנת להיפטר מכאב הגרון עלינו ליצור עבורם סביבה חומצית, בעלת ריכוז גבוהה.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

06/04/2010 03:20:23
כתב מתחיל

מדריך זה יעיל למי שכבר חולה ואף יעיל הרבה יותר למי שמרגיש שהוא עומד לחלות...
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> שפעת וצינון

30/12/2009 01:20:50
כתב מתחיל

איך אנו יכולים להתמודד עם התחושה הזאת של צריבה בגרון כאשר אנו קמים בבוקר או סובלים מהצטננות? וממה הכאב הזה נובע? ובכן, כאבים בגרון בדרך כלל נובעים מגירוי מקומי, זיהום נגיפי או זיהום חיידקי (דלקת) - כאשר זיהום חיידקי הידוע גם כ"דלקת שקדים" נגרם ע"י חיידק הסטרפטוקוקוס. במדריך זה נפרט עוד קצת על כאבי גרון וכיצד להתמודד איתם.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> וירוסים

15/07/2009 18:53:30
כתב מתחיל

שפעת חזירים הינה שפעת הנגרמת ע"י נגיפי SIV. שפעת זו היא מחלה העוברת מאדם לאדם המורכבת חלקית מהשפעת המועברת בין חזירים. ההתפרצות הכי גדולה של המחלה (שעד כה הייתה נדירה יחסית בבני אדם) החלה במקסיקו באמצע 2009 אך כיום גם בישראל קיימת המחלה. הסכנה הגדולה ביותר נמצאת בקבוצות סיכון כמו נשים בהריון, מבוגרים וכד', אם קיים חשש לגורם מהקבוצה יש לגשת לרופא ללא עיכוב. במדריך זה נסביר כיצד לזהות האם נדבקתם בשפעת חזירים ומה יש לעשות.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> שפעת וצינון
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.