• הרשם

אוכל משקאות ומתכונים


למי שבאמת אוהב שוקולד, זה המתכון האולטימטיבי לבראוניז...

מנה מהירה שאינה דורשת היערכות מיוחדת. את טעמה המתקתק מקבלת מהסילאן.

שניצל היא אחת המנות הדומיננטיות במטבח האוסטרי וללא ספק שזו אחת המנות האהובות על ילדי ישראל. נורא קל להכין שניצלים וזמן ההכנה הוא מאוד מהיר.

מדריך זה ילמד איך להכין שקשוקה מצויינת, וממש פשוטה - גם מבחינת המצרכים וגם מבחינת ההכנה

מחשבים


מדריך זה יראה לכם כיצד תוכלו להשתמש בדף הפייסבוק שלכם כפרופיל לכל דבר, להגיב איתו לפוסטים, לשלוח הודעות לאנשים ועוד.

אם חלון הסקייפ שלכם גדול מדי ואתם רוצים להקטין אותו כך שיהיה קומפקטי יותר ויציג רק את שמות אנשי הקשר עקבו אחר הוראות המדריך.

בד"כ כשצריך להוציא תמונות מקובץ וורד docx, עוברים על המסמך ומורידים אחד-אחד את הקבצים למחשב. מדריך זה יראה לכם כיצד להוציא את כל התמונות בבת אחת ממסמך docx בעזרת טריק נחמד.

יש הרבה סיבות להעתיק את המחשב למכונה וירטואלית, אם אתם רוצים לעשות ניסויים על סביבת העבודה במחשב שלכם אבל לא רוצים לשנות שום דבר במחשב המקורי או שאתם מעוניינים לשכפל סביבת עבודה...

אמנות


קיימים סוגים שונים של מנדלות. מדריך זה יראה לכם כיצד להכין מנדלות מצורות גאומטריות או תבניות קליידוסקופיות מנייר טיוטה ודואר זבל. זוהי יצירה טובה לילדים אבל גם מבוגרים יכולים...

הצבעוניים החמודים האלו קלים מאוד להכנה והם פעילות ממש נחמדה לעשות עם הילדים.

הנה דרך כיפית וירוקה להשתמש בדואר הזבל שלכם. תוכלו להכין צמידים או אם אתם שאפתניים, תוכלו להכין הרבה טבעות להחזקת מפיות.

מדריך למתחילים זה יראה לכם כיצד להכין מקרטון ועיסת נייר יד עם אצבעות שמתכופפות. זו הקדמה מצויינת למי שרוצה ללמוד קצת על פיסול ותפיסת צורות.
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.