• הרשם

אוכל משקאות ומתכונים


הכנת סופגניות בבית נתפסת בשנים האחרונות כעבודה מורכבת ומעדיפים לקנות אותן מוכנות אך אם כבר אוכלים סופגנייה אני ממליצה על סופגנייה קלאסית שאין לה תחליף ותמיד מנצחת. שומרים על...

פריכות מבחוץ ורכות מבפנים, לביבות תפוחי האדמה האלו הן מנות צד מצוינות להגשה במשך כל השנה ומתאימות במיוחד לחנוכה במקום הלעטקס הרגילים שאתם אוכלים כל חג.

הכפילו או שלשו את המרכיבים במתכון בגלל שיש ללביבות האלה נטיה להאכל עוד לפני שהם מגיעים לשולחן.

מדריך זה ילמד איך להכין שקשוקה מצויינת, וממש פשוטה - גם מבחינת המצרכים וגם מבחינת ההכנה

מחשבים


מדריך זה יראה לכם כיצד תוכלו להשתמש בדף הפייסבוק שלכם כפרופיל לכל דבר, להגיב איתו לפוסטים, לשלוח הודעות לאנשים ועוד.

אם חלון הסקייפ שלכם גדול מדי ואתם רוצים להקטין אותו כך שיהיה קומפקטי יותר ויציג רק את שמות אנשי הקשר עקבו אחר הוראות המדריך.

בד"כ כשצריך להוציא תמונות מקובץ וורד docx, עוברים על המסמך ומורידים אחד-אחד את הקבצים למחשב. מדריך זה יראה לכם כיצד להוציא את כל התמונות בבת אחת ממסמך docx בעזרת טריק נחמד.

יש הרבה סיבות להעתיק את המחשב למכונה וירטואלית, אם אתם רוצים לעשות ניסויים על סביבת העבודה במחשב שלכם אבל לא רוצים לשנות שום דבר במחשב המקורי או שאתם מעוניינים לשכפל סביבת עבודה...

אמנות


חנוכה בדרך וכדי לעשות אותו אפילו קצת יותר נחמד אפשר להכין כרטיסי ברכה, לא סתם כרטיסי ברכה אלא כרטיסי ברכה עם נרות קופצים שפותחים אותם!

בעזרת חומרים שיש לכם בבית תוכלו להכין מגנט למקרר לחנוכה שהילדים יוכלו "להדליק" בו בכל יום נר לחנוכה.

זה מדריך קל ומהיר להכנת סביבון צעצוע מנייר. כיף לילדים וגם למבוגרים.

מדריך למתחילים זה יראה לכם כיצד להכין מקרטון ועיסת נייר יד עם אצבעות שמתכופפות. זו הקדמה מצויינת למי שרוצה ללמוד קצת על פיסול ותפיסת צורות.
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.