• הרשם
היי טק
כאן תוכל למצוא מידע בנוגע למקצועות בהיי טק כגון: תוכניתנים, מנהלי פרויקטים, בדיקות תוכנה, מאפיינים וכד'.

30/10/2012 16:48:04
כתב מתחיל

לאחרונה נכנסתי למצב שבו חבר לעבודה החליט שזה יהיה מצחיק לבצע מתיחה על חשבוני. לאחר שביצע את זממו וניסה להלבין פניי ברבים, החלטתי שזה הזמן לנקמה (שאגב, מומלץ להגיש אותה קרה). במדריך זה אראה לכם כיצד החזרתי מלחמה לחבר לעבודה.
מדריכי שטות >> כללי >> מדריכים מצחיקים - כללי

18/05/2012 18:12:20
כתב מתחיל

אחד הדברים הקשים ביותר בשווק העסק שלך הוא תכנון ארוע עסקי מוצלח. אפילו אם מדובר בארוע לכמה עשרות אנשים. אם אינך מארגן מסיבות מקצועי, זאת משימה לא קטנה - אוכל, מוזיקה, בידור ובטיחות הם אתגרים לא קטן למי שלא מנוסה - יש לנו כמה טיפים לעזור בעניין !
עבודה וקריירה >> עצמאי >> מידע כללי בנוגע לעסק עצמאי

27/12/2011 15:00:15
כתב מתחיל

במדריך זה אסביר כיצד להכין מצגת שתגרום לקהל שלכם להיות מרותק לכיסא. המצגת תעשה בעזרת prezi, שהוא אתר שבו ניתן להכין מצגות מונפשות (ואדירות) שיהפכו כל מצגת משעממת לממתק עיניים.
מחשבים >> אינטרנט >> כללי אינטרנט

20/03/2011 10:10:49
כתב מתחיל

בדיקות אוטומטיות נועדו להקל על חיי הבודקים וליעל את תהליך הQA. החסרון היחידי הוא שלוקח זמן לכתוב את הבדיקות האלו ולרוב הן דורשות תחזוקה גם. מדריך זה יראה לכם כיצד ניתן לעשות בדיקות אוטומטיות בקלות לאתרים בעזרת הכלי imacro.
עבודה וקריירה >> מקצועות >> היי טק

09/10/2009 10:29:27
כתב מתחיל

מה זה בעצם בודק תוכנה או איש QA? תפקיד בודק התוכנה הינו לבדוק מוצר תוכנה ולדווח לתוכניתנים על תקלות (באגים). לאחר שהבודק עושה סבב בדיקות, מתקנים התוכניתנים את התקלות והתוכנה מוחזרת לבודק לסיבוב בדיקות נוסף, וכך חוזר חלילה.,עד שמחליטים שהתוכנה מוכנה לצאת ללקוח או למדפים. כדי להיות בודק תוכנה, לפעמים, יש צורך בהבנה עמוקה בתחום מסויים כמו: שרתים, תקשורת או שפת קוד כזו או אחרת, אך לא תמיד כך המקרה, לא תמיד יש צורך בידע מקדים. לפעמים גם הבנה כללית בתחום המחשוב מספיקה. במדריך זה נסביר מה הדרישות לתפקיד כזה ואיך אפשר להגדיל את הסיכויים להתקבל.
עבודה וקריירה >> מקצועות >> היי טק
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.