• הרשם
JavaScript
ג'אווה סקריפט (JavaScript) היא שפת תסריטים(Scripts) המשולבת בצד הלקוח בדרך כלל וידועה כשפה המציגה דפי HTML בצורה דינאמית. JavaScript היא שפה המבוצעת על ידי הדפדפן ואין צורך להדר אותה כמו את השפות ה"כבדות יותר". כמו כן, JavaScript היא שפה התומכת בתכנות מובנה עצמים. אין ספק, שהיום כל תוכניתן הרוצה לבנות אתר אינטרנט חייב לדעת JavaScript. כאן תוכלו למצוא מדריכי JavaScript.

30/05/2013 15:19:59
כתב מתחיל

חוסך הזמן האולטימטיבי! אם אתם מפתחי ווב כנראה שכבר נתקלתם במצב בו אתם כותבים את אותה השורה מספר פעמים - מקרה נפוץ מאוד בכתיבת HTML. מדריך זה יראה לכם כיצד לכתוב בו-זמנית במספר מקומות בעזרת sublime text 2, אתם לא תדעו איך הסתדרתם לפני זה.
מחשבים >> אינטרנט >> בניית אתרים

29/05/2013 16:25:36
כתב מתחיל

אם אתם כותבים HTML,CSS, Javascript או PHP, אתם יודעים כמה חשוב שיהיה לכם עורך טקסט מהיר, חזק ועם תוספות שיעשו את כתיבת הקוד מהירה בהרבה. Sublime Text הוא אחד מעורכי הטקסט הפופולריים ביותר בקהילת מפתחי הווב. מדריך זה הוא הראשון מסדרת מדריכים המסבירים כיצד להשתמש בעורך הטקסט הזה לכתיבת קוד מהירה ויעילה.
מחשבים >> תכנות >> HTML וXHTML

26/09/2011 11:13:20
כתב מתחיל

אחד הדברים הבסיסיים ביותר שחובה להכיר כאשר כותבים בJavaScript (וכמעט בכל שפת קוד אחרת) זה שימוש במשתנים. מדריך זה יסביר מעט על משתנים בjavascript, איך להגדיר אותם ואיך להשתמש בהם.
מחשבים >> תכנות >> JavaScript

14/09/2011 12:10:25
כתב מתחיל

את קוד הJavaScript אפשר למקם במספר מקומות בדף הHTML (או מחוצה לו). במדריך זה נראה היכן ניתן למקם את הקוד וכיצד לקרוא לקוד Javascript היושב בקובץ חיצוני.
מחשבים >> תכנות >> JavaScript

08/09/2011 11:24:56
כתב מתחיל

כל מה שתצטרכו בשביל לכתוב קוד JavaScript הוא עורך טקסט כמו Notepad (במדריך זה נשתמש בכלי החינמי ++Notepad שאפשר למצוא להורדה באינטרנט). מדריך יסביר כיצד מכניסים קוד JavaScript לתוך מסמך הHTML שלכם אני יוצא מנקודת הנחה שאתם מכירים כבר HTML ברמה סבירה, במידה ולא, כדאי לעבור על מדריכי הHTML באתר.
מחשבים >> תכנות >> כללי תכנות

06/09/2011 15:45:58
כתב מתחיל

JavaScript נבנתה בכדי להוסיף יכולות אינטרקטיביות שלא קיימות בשימוש רק בHTML וCSS. השפה JavaScript הינה , כמו ששמה מעיד, שפת סקריפטים והיא מוטמעת ישירות בתוך דף הHTML שלכם כלומר, היא אינה צריכה הידור כמו שפות אחרות. ולא, JAVA וJavaScript הם שתי שפות שונות לגמרי. מומלץ לעבור על מדריכי הHTML והCSS לפני מעבר על מדריכי הJavaScript.
מחשבים >> תכנות >> כללי תכנות
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.