• הרשם
סימפטומים וטיפולים כללי
מידע נוסף בנוגע לסימפטומים וטיפולים.

24/12/2018 15:03:06
כתב מתחיל

הופעתן של מחלקות לב וכלי דם נגרמות מסיבות רבות שקשה מאוד לאמוד אותן בזמן אמת. אך אחת מהסיבות השכיחות ביותר להופעת מחלות לב וכלי דם היא רמת כולסטרול גבוהה או מנגד רמת כולסטרול נמוכה. ברגע שהכולסטרול בגוף איננו יציב הסיכוי שלכם לחלות במחלות לב וכלי דם הופך להיות גבוה בעשרות אחוזים. זוהי הסיבה שכל אדם ממוצע נדרש לעשות בכל חצי שנה בדיקות דם על מנת לאתר ולאבחן בין היתר גם את רמת הכולסטרול בגוף. אז אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד צמח הליקוריץ משפיע על רמת הכולסטרול בגוף? והאם באמת מוכח כי שורש הליקוריץ נלחם בצורה חיונית במחלות לב ודם? ריכזנו עבורכם את כל התשובות לשאלות הללו על מנת שתוכלו לדעת בדיוק למה לצפות כאשר אתם צורכים מיצוי משורש הליקוריץ.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

29/09/2018 12:35:48
כתב מתחיל

במדריך זה , אחשוף מספר כלים , להתמודדות יום יומית עם פיברומיאלגיה , אשר אימצתי לחיי , בשנה האחרונה . כלים אלו , עוזרים לי כל יום , לעבור בהצלחה את היום. אשמח לשתף אתכם בכלים , על מנת שתוכלו לתרגל ולראות שניתן לחייך כל יום מחדש.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

26/08/2018 09:51:52
כתב מתחיל

מדריך קצרצר לטיפול ביתי בצרבת
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

26/06/2014 12:05:18
כתב מתחיל

התופעה הידועה בשם שברי מאמץ, היא אחת המרתקות והמיוחדות ביותר בפיזיולוגיה של האדם. בתופעה זו נוצר שבר באחד העצמות, אך בניגוד לשבר רגיל, שלא כתוצאה מתאונה חד פעמית שגורמת לשינוי חד - אלא כתוצאה מלחץ מתמשך על העצמות, אשר לאט לאט נסדקות. ברוב המקרים, שברי המאמץ מופיעים אצל אנשים שעוסקים בפעילות גופנית רבה, כאשר השברים נמצאים בשוקיים, בעצם הירך, ובעוד אזורים שעליהם מופעל לחץ רב. אך מדעו השברים הללו נגרמים, ואיך נוכל לטפל בהם?
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

24/04/2014 11:00:43
כתב מתחיל

יש הרבה סיבות שיכולות לגרום כאבים בכף הרגל. איזור כף הרגל הוא רגיש במיוחד היות ואנו משתמשים בו על מנת לאזן את הגוף ואת עמוד השדרה. טיפול לא נכון בכאבים בכף הרגל עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים. השלב הראשון בטיפול בכאבים הוא זיהוי מקור הבעיה, תוך התייעצות עם רופא מומחה ואנשי מקצוע נוספים. בשלב השני יש לוודא כי התסמינים המזוהים מתאימים לסוג האבחון. הכאבים הנפוצים בכף הרגל נגרמים כתוצאה מפעילות ספורטיבית, פלטפוס ודורבן בעקב, אך יש גורמים נוספים האחראיים על עוגמת הנפש. מומלץ לברר לגבי התאמת מדרסים לצורך התמודדות עם כאבים בכף הרגל ולשקול את הוספתם אל הנעל עוד לפני תחילת הכאבים. אפשרויות טיפול אחרות כוללות הזרקת סטרואידים, מתן תרופות ומשככי כאבים או ניתוח. מדרסים הם האופציה המומלצת על ידי רוב הרופאים היות ואין להם תופעות לוואי או סיכונים מיותרים. בנוסף, מאוד חשוב לטפל בכאבים מוקדם ככל האפשר. אין להמתין להחמרה בכאבים ויש להפסיק כל פעילות במידה והם מופיעים.
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

05/09/2011 21:30:29
כתב מתחיל

אז נכנסת להתקלח, חפפת, סחטת את השיער וחצי ממנו נשאר על היד?? יש סיבות ויש פתרונות!
איכות הסביבה >> נקיון >> כללי

23/06/2011 01:34:36
כתב מתחיל

עם הקיץ מגיעים לאזורי החופים אינספור מדוזות, המדוזות אינן יצורים תוקפניים אך עם זאת יש להן זרועות המלאות בתאים מיקרוסקופיים המכילים ארס - למטרות צייד. כאשר אנו נצרבים בים שלא ממגע ישיר עם מדוזה זה מכיוון שתאי הארס (חלקים מהזרועות) האלו נמצאים במים (לפעמים רחוק מהמדוזות עצמן). מדריך זה יסביר כיצד לטפל בצריבת מדוזה.
בריאות ורפואה >> בריאות הציבור >> בריאות הציבור (כללי)

30/12/2010 14:01:11
כתב מתחיל

גימלים בצבא, או איך להוציא גימלים
מחשבים >> אינטרנט >> כללי אינטרנט

04/10/2010 13:40:11
כתב מתחיל

לחץ דם גבוה מגדיל את הסיכון לקבל מחלות לב,כליות ולקבל שבץ. אחת הסיבות שלחץ דם גבוה הוא משהו שחשוב מאוד לשים לב אליו היא שלחץ דם גבוה אינו מראה סימפטומים. כל קבוצת גיל יכולה לפתח יתר לחץ דם וברגע שהתפתח אצלכם לחץ דם גבוה, זה לכל החיים. ניתן למנוע לחץ דם גבוה ע"י פעולות מנע .
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

30/09/2010 19:50:29
כתב מתחיל

פייסבוק זו הרשת החברתית הגדולה בעולם, לא מזמן היא הגיעה לחצי מיליארד משתמשים. יש סיבה לכך, כיף להתעדכן במה חברים שלכם עושים ולעדכן אותם במה שאתם עושים. אך לפעמים אנחנו חוצים את הגבול ומגיעים למצב בו הפייסבוק הופך להתמכרות. מדריך זה לא יוציא לכם את הכיף מפייסבוק אלא רק ינסה לנתב אתכם הרחק מההתמכרות.
מחשבים >> אינטרנט >> רשתות חברתיות
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.