• הרשם
בריאות ורפואה
מדריכים וטיפים בנוגע לרפואה, סימפטומים, בריאות הכלל ועוד. המדריכים המוצגים בקטגוריה זו אינם מהווים תחליף לייעוץ רופא והינם מהווים דעה בלבד.

13/09/2018 12:40:32
כתב מתחיל

יתר לחץ דם הוא אחד מהמצבים הרפואיים השכיחים ביותר כיום ולפי ההערכות כל אדם חמישי מעל גיל 18 סובל ממנו (אם כי לרוב הוא יתפתח אצל אנשים מעל גיל 30). הסימפטומים המרכזיים הם כאבי ראש, סחרחורת, עייפות, לחץ ראייתי ובעיות ראייה, קוצר נשימה, כאבים בחזה וקשיים בזיכרון או חוסר ריכוז. הטיפול המערבי ביתר לחץ דם כולל שימוש בתרופות שמטרתן להוריד את לחץ הדם, אך מדובר בתרופות מרשם להן לא מעט טיפול לוואי.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

26/08/2018 09:51:52
כתב מתחיל

מדריך קצרצר לטיפול ביתי בצרבת
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> סימפטומים וטיפולים כללי

16/08/2018 14:13:15
כתב מתחיל

את המדריך הזה תמיד כדאי לשמור במועדפים שלכם. אפילו להדפיס ולשמור למקרה חירום. מה עליכם לעשות אם במקרה נקלעתם לסיטואציה בה מישהו התמוטט לפניכם? כיצד עליכם לנהוג כדי להגיש לו עזרה ראשונה עד שיגיע האמבולנס? לפניכם הצעדים שעליכם למלא לפי הסדר הנכון.
בריאות ורפואה >> בריאות הציבור >> בריאות הציבור (כללי)

06/08/2018 15:39:49
כתב מתחיל

המדריך יעזור למקריחים שבנינו להבין מהאם האופציות הטובות ביותר הקיימות עבורם בתחום השתלת השיער ומה העלויות הכרוכות בכך.
בריאות ורפואה >> ניתוחים >> מידע כללי בנוגע לניתוחים

01/01/2018 16:44:11
כתב מתחיל

כדי לשמור על אורח חיים בריא אנו צריכים לשמור על גוף בריא. אחד הדברים המסייעים לשמירה על גוף בריא הוא היציבה והשמירה על הרגליים שלנו.
בריאות ורפואה >> בריאות הציבור >> בריאות הציבור (כללי)

28/12/2017 12:06:16
כתב מתחיל

אחד מהטיפולים החדשניים יותר בתחום האורתופדיה, הינו ללא ספק טיפול בגלי הלם במכון אורתופדי. יש לשלב טיפול זה, כחלק ממערך שיקום. כל מטופל, חייב בתכנית טיפולית שתתאים למצבו הבריאותי. ישנן שיטות טיפול שונות ששייכות לפיזיותרפיה שמתאימות למשל לספורטאים מקצועיים, חובבי ספורט ועוד. טיפולים כגון גלי הלם, מתאימים כהחלפה לטיפולי פיזיותרפיה ארוכים וישנם מקרים שטיפולים אלה, מונעים את הצטרך בניתוח. ישנם טיפולים האורכים בין 20-40 דקות ומי שיגיע לטיפולים, מיד כאשר הוא חש בכאבים, יוכל למנוע את החמרת המצב.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 12:04:12
כתב מתחיל

ישנם אנשים שסובלים מבעיות אורטופדיות שונות, כגון בעיות בכף הרגל כמו אנשים שעובדים הרבה שעות על הרגליים, אם אחיות או זבנים וכדומה. ע מנת להקלת עומס יתר על כפות הרגליים, ניתן לרכוש מדרסי מדף שיתאימו לכפות הרגליים, או לחלופין, להזמין מדרסים בהתאמה אישית, על פי המלצתו של הרופא האורטופד. מדרסים הם ללא ספק אביזר אורטופדי נפוץ, אשר מאפשר איכות חיים גבוהה יותר והקלה על כאבים וכן, שיפור היציבות.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 12:02:02
כתב מתחיל

כולנו יודעים שאם אנו מזניחים בעיות אורטופדיות, זה יתנקם בנו ולא נוכל לבצע אורח חיים רגיל. לשם כך, ישנם מוצרים אורטופדיים כך שיקלו על מחושים שונים בגופכם. למשל אחת הבעיות האורטופדיות הנפוצות, היא עקמת בגב שמצריכה חגורה, היות ועקמת זו, אינה פוסחת על אף גיל וכאשר קיים חשש לעקמת, יש להגיע אל האורטופד, על מנת שיאבחן כי היא קיימת ומשם למכון האורטופדי, אשר יתאים את החגורה המתאימה. לכל בעיה אורטופדית, יש להתאים את המוצר האורטופדי שיתאים לה ובאופן אינדיבידואלי.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 11:54:43
כתב מתחיל

ההתנהלות היומית שלנו, במיוחד לאלה העובדים שעות רבות במשרד, עשויה לגרום לנו לכאבים שונים בגב ובצוואר. גם אנשים שאינם מודעים לכך, שיש להם בעיות ביציבה, עשויים להיות בעלי קשיים בהליכה, בעיות בגב ובאזורים שונים בגוף. יש להגיע עם הופעת הכאבים לרופא אורטופד, כאשר לאחר האבחון, ישלח אתכם אל מכון אורטופדי מומלץ
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/02/2017 17:25:35
כתב מתחיל

במיוחד במצבים שבהם אנחנו זקוקים לטיפול שיניים מורכב מאוד, או בעיות מבניות בלסת, אנחנו רוצים לדעת שאנחנו פונים למישהו שהוא באמת מומחה אמיתי והוא יודע את העבודה על בוריה. מרביתינו מוכנים לשלם הרבה יותר כסף על מומחה אמיתי גם אם יעלה לנו הרבה יותר כסף. העניין הוא שעבודות מורכבות בפה ולסת, הן באמת דבר מורכב מאוד אשר דורש מומחיות רבה.
בריאות ורפואה >> רפואה דנטלית >> בריאות הפה
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.